Lot balonem

 

LOT BALONEM Z GWARANCJĄ WIDOKÓW NAD SZWAJCARIĄ KASZUBSKĄ


Podróż balonem to dreszcz emocji i niezapomniane wrażenia!

 

Kaszuby są uznawane za jeden z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Polski. Z tego względu są określane mianem "Szwajcarii Kaszubskiej". Największe bogactwo Kaszub stanowią lasy oraz jeziora. Malowniczo przeplatające się lasy, pola, łąki i jeziora, urozmaicona rzeźba terenu, urocze doliny rzeczne, czyste powietrze, cisza i spokój czynią Kaszuby niesamowitym miejscem.

 Zapraszamy do zakupu VOUCHERA na LOT BALONEM Z GWARANCJĄ WIDOKÓW NAD SZWAJCARIĄ KASZUBSKĄ z okresem realizacji do 12 miesięcy. VOUCHER to doskonały pomysł na prezent zarówno gdy chcemy wynagrodzić dobrego pracownika, partnera w biznesie, a także gdy chcemy sprawić radość najbliższym.


VOUCHER na LOT BALONEM to idealne narzędzie motywacyjne dla pracowników lub forma nagrody dla partnerów handlowych oraz stałych klientów. Podaruj im dreszcz emocji i niezapomniane wrażenia! Taki miły prezent z pewnością zostanie na długo zapamiętany.


Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę? Szukasz prezentu dla rodziców na rocznicę ślubu? A może szukasz pomysłu na niebanalny prezent ślubny dla pary młodej?
Oferujemy podróż balonem z gwarancją widoków nad Szwajcarią Kaszubską w okolicach Stężycy, Borucina, Miechucina, Chmielna, Somonina, Przywidza, Nowej Karczmy, Kościerzyny, Ostrzyc, Wieżycy, Szymbarka, Kartuz, jezior: Raduńskie Dolne i Górne, Ostrzyckie i Patulskie, Przywidzkie.

Z VOUCHEREM na LOT BALONEM sprawisz radość bliskim, obdarowując ich unikatowym upominkiem!


Cena uzależniona jest od wersji i wagi osób biorących udział w locie w jednym balonie.


Wersja ECONOMY - nasze biuro wskazuje datę i miejsce lotu oraz możemy zaprosić do gondoli balonu na lot inne osoby.


Lot do 1 godziny dla 1 osoby o wadze:
do 60 kg w cenie 700 zł.
do 70 kg w cenie 750 zł.
do 80 kg w cenie 800 zł.
do 90 kg w cenie 850 zł.
do 100 kg w cenie 900 zł.
do 110 kg w cenie 950 zł.
do 120 kg w cenie 1000 zł.

Cena zawiera:
- lot widokowy balonem,
- Certyfikat AERONAUTY dla uczestników lotu,
- ubezpieczenie lotnicze wg standardów Unii Europejskiej,
- transport uczestników lotu z miejsca lądowania balonu do miejsca spotkania przed lotem.


Za dopłatą 150 zł - pamiątkowe zdjęcia i film z Państwa udziałem w powietrzu.

 

Wersja EXCLUSIVE - podróż balonem z gwarancją widoków. Zamawiający wyznacza i rezerwuje termin lotu. Rezerwacja na min. 10 dni przed datą lotu. Miejsca w gondoli balonu są tylko i wyłącznie do dyspozycji zamawiającego.
Lot do 1 godziny dla 2 osób o łącznej wadze:
do 100 kg w cenie 1600 zł.
do 120 kg w cenie 1650 zł.
do 140 kg w cenie 1700 zł.
do 160 kg w cenie 1750 zł.
do 180 kg w cenie 1800 zł.
do 200 kg w cenie 1850 zł.
do 220 kg w cenie 1900 zł.
do 240 kg w cenie 1950 zł.


Cena zawiera:
- lot widokowy balonem,
- Certyfikat AERONAUTY dla uczestników lotu,
- poczęstunek winem musującym po locie,
- ubezpieczenie lotnicze wg standardów Unii Europejskiej,
- transport uczestników lotu z miejsca lądowania balonu do miejsca spotkania przed lotem.

Za dopłatą 150 zł - pamiątkowe zdjęcia i film z Państwa udziałem w powietrzu.

 

Wersja RODZINNA - Lot balonem z gwarancją widoków. Zamawiający wyznacza i rezerwuje termin lotu. Rezerwacja na min. 10 dni przed datą lotu. Miejsca w gondoli balonu są tylko i wyłącznie do dyspozycji zamawiającego.
Lot do 1 godziny dla 3-4 osób o łącznej wadze:
do 180 kg w cenie 1900 zł.
do 200 kg w cenie 1950 zł.
do 220 kg w cenie 2000 zł.
do 240 kg w cenie 2050 zł.
do 260 kg w cenie 2100 zł.
do 280 kg w cenie 2150 zł.
do 300 kg w cenie 2200 zł.


Cena zawiera:
- lot widokowy balonem,
- Certyfikat AERONAUTY dla uczestników lotu,
- poczęstunek winem musującym po locie,
- ubezpieczenie lotnicze wg standardów Unii Europejskiej,
- transport uczestników lotu z miejsca lądowania balonu do miejsca spotkania przed lotem.

Za dopłatą 150 zł - pamiątkowe zdjęcia i film z Państwa udziałem w powietrzu.


W/w ceny są cenami brutto. Oferta ważna do 30 października 2018 roku przy kursie 1 EUR nie większym niż 4,30 zł.


Rezerwacji dokonuje się poprzez wpłatę opłaty rezerwacyjnej minimum na 10 dni przed datą lotu w wysokości 200 zł w naszym biurze lub przelewem bankowym na konto naszego biura.


Opłata rezerwacyjna zawiera rezerwację balonu w terminie lotu. Pozostała należność płatna przed lotem u pilota, który wystawia paragon fiskalny.


Dodatkowe informacje:
Lot nie jest gwarantowany bez wcześniejszej opłaty rezerwacyjnej lub wcześniejszego wykupienia VOUCHERA.


Wiek uczestników: od 6 roku życia wzwyż.


Robienie zdjęć i kręcenie filmów własnym sprzętem jest dostępne.


Na specjalne życzenie możemy zaplanować lot w innym miejscu wskazanym przez Państwa.


Loty widokowe nad Kaszubami odbywają się cały rok oprócz dni w których przypadają święta państwowe i kościelne. W okresie od 16 marca do 30 października, od wschodu słońca (godz. 5:30) plus 2-3 godziny oraz 2 godziny przed zachodem słońca do zachodu słońca (godz. 20:00). Od 03 listopada do 15 marca loty odbywają się od wschodu słońca (godz. 7:20) do zachodu słońca (godz. 16:30).


Na 24 godziny przed planowaną datą lotu kontaktujemy się z osobami biorącymi udział w locie celem przekazania informacji o planowanym locie, następny kontakt to 6-12 godzin przed planowanym lotem, który ma na celu potwierdzenie informacji o miejscu i godzinie spotkania.


Na godzinę przed lotem porannym lub wieczornym odbywa się ważenie uczestników lotu oraz odprawa bezpieczeństwa na której są omawiane zasady bezpieczeństwa i zachowania się w czasie lotu.


Odprawa bezpieczeństwa odbywa się w 2 miejscowościach w zależności od kierunków wiejących wiatrów: Szymbark CEPR lub Przywidz CAMPING NR 20.

Na podróż nad Kaszubami należy zarezerwować czas około 3 godzin (czas od momentu spotkania, odprawa przedlotowa w tym ważenie osób biorących udział w locie, lot widokowy balonem, poczęstunek winem musującym po locie, wręczenie certyfikatu AERONAUTY, powrót z miejsca lądowania do miejsca spotkania przed lotem).


Warunki meteo dotyczące lotu widokowego:


Loty widokowe nie odbywają się gdy występują następujące warunki atmosferyczne w promieniu 50 km od miejsca startu balonu takie jak: prędkość wiatru przekracza 11 km/godz., temperatura powietrza powyżej + 22°C lub poniżej – 10°C, porywy wiatru, turbulencje, chmury burzowe lub kłębiaste, opady atmosferyczne, podstawa chmur poniżej 800 m nad terenem, widoczność poniżej 10 km, brak równowagi mas powietrza oraz zdarzenia siły wyższej.


W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych podróż balonem odbywa się w najbliższym korzystnym terminie dla Klienta i ekipy obsługującej balony.


Wymogi bezpieczeństwa dla uczestników biorących udział w locie oraz wykaz przedmiotów których zabrania się wnoszenia na pokład balonu:


1. Nie bierze udziału w locie osoba która:

- nurkowała poniżej 2 m w ciągu ostatnich 24 godzin przed lotem,

- jest pod pływem lub spożyciu alkoholu, narkotyków lub środków psychotropowych

- odurzających,

- jest w ciąży,

- cierpi na epilepsję,

- jest w trakcie lub po przebytej poważnej kontuzji ortopedycznej lub neurologicznej,

- jest świeżo po przebytym zawale serca.


2. Na pokład balonu zakazuje się zabierania ze sobą: włączonego telefonu, łatwopalnych płynów, zapałek czy zapalniczek, sztucznych ogni, amunicji i broni, zbiorników z aerozolami i gazem pod ciśnieniem, torebek, plecaków, dużych obszernych kurtek.


3. Każda osoba wchodzi i wychodzi z gondoli balonu na polecenie pilota, utrzymuje pozycję przy starcie w trakcie lotu i do lądowania według zaleceń pilota.


4. Zakazuje się: kręcenia kamerą i robienia zdjęć w momencie startu i lądowania balonu oraz trzymania w/w przedmiotów na wysokości twarzy lub wokoło karku, szyi (przy lądowaniu), używania ognia i palenia tytoniu na pokładzie balonu, podchodzenia do wentylatorów, przechodzenia przez liny mocujące balon do przeszkód i samochodu.


5. Osoby chore zabierają ze sobą zapas leku i w razie potrzeby posiadają go gotowego do użycia.


6. Każda osoba o własnych siłach wchodzi i wychodzi z gondoli balonu o wysokości burty 1,2 m.


7. Zabronione jest wychylanie się, wskakiwanie i wyskakiwanie z gondoli balonu.


8. Ubiór na lot balonem to obuwie o twardej płaskiej podeszwie, czapka z daszkiem, kurtka wierzchnia w odcieniu ciemnym (ubiór tak jak na spacer w godzinie spotkania danego dnia o danej porze roku). Wskazane zabranie obuwia na zmianę po locie.

 

Nowe zasady dotyczące polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

 

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

 

Co to są dane osobowe oraz jakie dane przetwarzamy?

 

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies.

 

Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest: ALVENTUS TRAVEL Karolina Kowalczyk-Kuchta

 

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy/wypełnionym formularzem jak i w trakcie wykonania umowy, będą przetwarzane w następujących celach:

 

  • realizacji usług turystycznych
  • prowadzenia działań marketingowych
  • rozpatrywanie wniosków.

 

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane.

 

Komu możemy przekazać dane?

 

Państwa dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane w związku ze zleconymi przez nas usługami, do Touroperatorów, którzy będą realizować rezerwacje o oraz podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane mogą być przekazane również do państw trzecich na potrzeby realizacji umowy.

 

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

 

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Państwo korzystacie z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych.

 

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

 

Każde przetwarzanie Państwa danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Dodatkowo podstawą prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielenie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.

 

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku).

 

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

 

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.