Jak rezerwować wycieczkę

 

1. Znajdź wymarzoną wycieczkę
 
W wyszukiwarce ofert wycieczek wpisz podstawowe kryteria, które będą pomocne w odnalezieniu odpowiedniej dla Ciebie oferty. Następnie kliknij na "Szukaj". Wyświetli się wówczas lista ofert, spełniających wcześniej zaznaczone kryteria. Można także rozwinąć pozostałe kryteria i dodatkowo wybrać: formę wyżywienia, standard, preferowanego organizatora, udogodnienia oraz wpisać nazwę hotelu. Na tym etapie, możesz dokonać wstępnego wyboru i przejrzeć szczegółowe informacje dotyczące konkretnej oferty klikając na nią.
 
Poza wyszukiwarką ofert wycieczek na stronie głównej jest także dostępna bardziej rozbudowana wyszukiwarka w której można bardziej szczegółowo określić swoje preferencje już w pierwszym kroku wyszukiwania oferty. Link do strony z wyszukiwarką szczegółową ofert wycieczek: http://wakacjeszytenamiare.pl/wyszukiwarka
 
Kolejne udogodnienie pomocne w znalezieniu wymarzonej wycieczki to możliwość otrzymywania ofert spełniających Twoje oczekiwania na e-maila. Wystarczy na stronie głównej w oknie "Wyselekcjonowane oferty przygotowane specjalnie dla Ciebie!" wpisać adres e-mail, ustawić termin wysyłki ofert, następnie określić kryteria wyszukiwania, a my będziemy w wybranym przez Ciebie terminie przesyłać Ci oferty dopasowane do Twoich wymagań.
 

 2. Zarezerwuj ofertę przez Internet, telefonicznie lub bezpośrednio w naszym biurze

Jeżeli już dokonałeś wyboru najlepszej oferty dla siebie załóż wstępną rezerwację poprzez formularz zamówieniowy, kontakt e-mailowy, telefoniczny lub osobiście w naszym biurze. W celu złożenia zamówienia przez Internet lub telefonicznie, podaj imiona i nazwiska uczestników imprezy, adres zamieszkania, daty urodzenia oraz telefony kontaktowe.
 
Jest to etap rezerwacji wstępnej, który nie daje gwarancji wyjazdu, a także nie wiąże się z żadnymi kosztami i zobowiązaniami.
Po wypełnieniu formularza, zgłoszenie zostanie przesłane do naszego konsultanta. Po wysłaniu formularza otrzymasz mailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia przeprowadzonej rezerwacji.
 
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i zapytań prosimy o kontakt telefoniczny 605 860 84, 58 732 73 77 bądź mailowy: office@alventustravel.pl

 

3. Potwierdzenie ceny i dostępności

Konsultant Biura Podróży Alventus Travel skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów i potwierdzenia możliwości rezerwacji
tj. dostępności miejsc w wybranym obiekcie i terminie, dostępności miejsc w samolocie w przypadku wycieczek samolotem.

Po potwierdzeniu wybranej przez Ciebie oferty i sprawdzeniu stanu wolnych miejsc w systemie rezerwacyjnym prześlemy na wymieniony w formularzu adres mailowy dokumenty rezerwacyjne: Umowę-Zgłoszenie, Warunki Uczestnictwa Organizatora oraz warunki ubezpieczenia.

 

 4. Podpisanie umowy

Po zapoznaniu się z Umową i Warunkami Uczestnictwa Organizatora oraz sprawdzeniu zgodności danych w umowie z Twoim zamówieniem prosimy o odesłanie do nas czytelnie podpisanej Umowy wraz z dowodem wpłaty pocztą elektroniczną na adres office@alventustravel.pl lub faksem na nr 58 732 71 50.
 
Złożenie podpisów na formularzu Umowy-Zgłoszenia jest równoznaczne z zapoznaniem się ze wszystkimi punktami Warunków Uczestnictwa Organizatora, które są integralną częścią zawieranej Umowy i ich akceptacją.
 
Podpisana Umowa-Zgłoszenie jest jedynym prawnym dokumentem potwierdzającym zawarcie umowy pomiędzy Alventus Travel, a Klientem.
 
Dopiero po złożeniu podpisów na formularzu Umowy-Zgłoszenia i odesłaniu go wraz z dowodem wpłaty pocztą elektroniczną lub faksem do biura, rezerwacja zostaje ostatecznie potwierdzona.

 

 5. Dokonanie płatności

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest dokonanie zapłaty za zakupioną wycieczkę.
Płatność może być dokonana przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na wskazane poniżej konta bankowe:
 
BZ WBK: 50 1090 1102 0000 0001 3118 2294

ING: 02 1050 1764 1000 0090 9063 9908

W tytule przelewu prosimy o podanie następujących danych: imię i nazwisko osoby, na którą spisana została
Umowa-Zgłoszenie oraz numer rezerwacji podany na Umowie.
 
Rezerwacja jest ostatecznie potwierdzona, a umowa nabiera mocy prawnej dopiero po otrzymaniu przez biuro podpisanej umowy oraz dowodu wpłaty w terminie określonym przez biuro.

 

6. Potwierdzenie godziny wylotu

Prosimy, byś najpóźniej 24h przed podróżą skontaktował się z nami w celu potwierdzenia godzin wylotu lub odjazdu.
Pamiętaj także, by wydrukowane potwierdzenie rezerwacji mieć przy sobie na lotnisku.

Życzymy udanego wypoczynku :)

 

JAK REZERWOWAĆ BILET LOTNICZY LUB AUTOKAROWY

W celu zakupu biletu w wyszukiwarce biletów lotniczych lub w wyszukiwarce biletów autokarowych wpisz podstawowe kryteria. Po uzupełnieniu podstawowych informacji zostaniesz poprowadzony/a przez proces rezerwacji. Należy zwrócić szczególną uwagę na wpisywane dane uczestników oraz rezerwowane terminy, gdyż rezerwacja oraz zakup odbywa się on-line, a więc w czasie rzeczywistym, nie jest to rezerwacja wstępna tak jak w przypadku rezerwacji wycieczek. Po uzupełnieniu danych należy wybrać formę płatności, zaś po uregulowaniu należności zostanie wygenerowane potwierdzenie rezerwacji.