Kariera

Jesteś pasjonatem podróży? Dołącz do nas i połącz pracę z pasją!

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, lecz jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą z nami jako specjalista ds. turystyki i ubezpieczeń to prześlij nam swoje CV. W razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-    sprzedaż usług turystycznych oraz ubezpieczeń
-    obsługa systemów rezerwacyjnych
-    przygotowywanie ofert dla klientów indywidualnych i grupowych
-    obsługa klienta (w tym także posprzedażowa) oraz pozyskiwanie nowych klientów
-    promocja marki w serwisach social media
-    realizowanie planu sprzedaży oraz podejmowanie działań zmierzających do maksymalizacji sprzedaży

JEŚLI:
- masz zamiłowanie do turystyki oraz wiedzę z zakresu geografii turystycznej świata
- posiadasz doświadczenie w bezpośredniej, mailowej i telefonicznej obsłudze Klienta
- posiadasz biegłą znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz social media
- posiadasz wysoką kulturę osobistą oraz zaangażowanie i motywację do pracy
- lubisz pracę zespołową
- masz doświadczenie w pracy biurowej na podobnym stanowisku
- dążysz do realizacji wyznaczonego celu
- posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu
- posiadasz wykształcenie min. średnie
- jesteś osobą niepalącą
- szukasz stabilnej, ale dynamicznej i pełnej wyzwań pracy

to zgłoś się do nas.

Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze podróży oraz doświadczenie w sprzedaży ofert turystycznych i znajomość systemów rezerwacyjnych.

OFERUJEMY:

- ciekawą i rozwojową pracę w stabilnej firmie
- szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje zawodowe

- przyjazną atmosferę pracy

- możliwość rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń

- pracę na 1/2 etatu z możliwością rozszerzenia na cały etat

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie, prześlij nam swoje CV ze zdjęciem, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych drogą mailową na adres: [email protected]

Prosimy o skopiowanie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych do CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alventus Group Sp. z o.o. w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na wolne stanowiska pracy. Jestem świadomy/a, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:
- Administratorem Pani/Pana danych osobowych, jest Alventus Group Sp. z o.o.
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w związku z rekrutacją na wolne stanowiska pracy.
Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest wyrażona przez Panią/Pana zgoda na przetwarzanie danych oraz przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Nie mamy oferty, której szukasz?
Prześlij nam swoje CV ze zdjęciem na e-maila: [email protected]

Rozwijaj się i poznawaj z nami świat!